Klub Biznesu Silesia

kbs-logo

GRUPA SILESIA

PARTNERSTWO PUBLICZNO PRYWATNE

AKTUALNOŚCI

PKB Silesia & Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol

Dziś w naszych szeregach witamy Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp zoo to rodzinna, ale zatrudniająca ponad 100 pracowników firma działająca na styku tych czterech dziedzin.

Od 25 lat przedsiębiorstwo nie schodzi ze ścieżki ciągłego rozwoju, dlatego też obecnie, jest to jedna z największych hurtowni kwiatów ciętych, roślin doniczkowych oraz artykułów florystycznych i dekoracyjnych w Polsce.

Rekpol to firma, która dzięki profesjonalnej flocie sprzedaży mobilnej swym zasięgiem obejmuje obsługę ponad 600 kwiaciarń na południu Polski, w Czechach i na Słowacji. Rekpolowe tiry natomiast codziennie pokonują tysiące kilometrów, by delikatny towar jak najszybciej dotarł do rąk właścicieli.

Główne działania firmy ukierunkowane są na sprzedaż hurtową kwiatów i artykułów dekoracyjnych. Jednak, na tym nie koniec, jak twierdzą przedstawiciele przedsiębiorstwa: „nie mniej ważna jest misja integracji środowiska i współpracy z różnymi branżami”.

Rekpol działa zgodnie z mottem: „Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i połączeniu wysiłku ludzi z pasją od lat powstają wyjątkowe projekty artystyczne i kulturalne. Handel to dla ekipy Rekpol sposób na życie, florystyka to pasja, a aktywność społeczna to mentalność”

GALERIA