Klub Biznesu Silesia

AKTUALNOŚCI

Spotkanie inauguracyjne PKB Silesia!

Przedstawiamy krótką relację z inauguracyjnego spotkania PKB Silesia do którego doszło 17 września na terenie Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach Śląskich. Wydarzeniu towarzyszyły sportowe emocje związane z turniejem golfowym.

Ale to nie one były najważniejsze tego dnia, ponieważ gra toczyła się o znacznie wyższą stawkę –  pomoc podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. W tym celu udało nam się też zebrać dosyć silną drużynę!

Inaugurację, rozpoczął Mistrz Ceremonii Dariusz Niebudek, który powitał zgromadzonych. Spotkanie otworzyli przewodniczący miast i samorządów: wiceprezydent miasta Katowice Waldemar Bojarun, wiceprezydent Siemianowic Śląskich – Agnieszka Gładysz oraz przewodniczący zarządu Metropolii GZM Kazimierz Karolczak.

Następnie mieliśmy przyjemność zapoznać się z działalnością stowarzyszenia Domu Aniołów Stróżów, którą przedstawiła nam Pani prezes Monika Bajka.

Kolejnym punktem programu to przedstawienie idei Partnerskie Kluby Biznesu, o której opowiedział założyciel PKB Silesia – Adrian Myszor – kapitan naszego teamu.

W trakcie prezentacji głos zabrał także prezes Śląskiego Klubu Golfowego Krzysztof Borończyk i nasz pierwszy ambasador Dariusz Dudek, któremu bardzo dziękujemy za połączenie naszych organizacji.

Na spotkaniu zostali przedstawieni pierwsi członkowie PKB Silesia firmy:

  • Logan – Meble Biurowe;
  • Inwork Sp zoo Agencja Pracy Tymczasowej;
  • NoMinus;
  • SPEED Group;
  • HILZE;
  • Flexible Rental;
  • Ventix Sp z o o;
  • Gentleman Barber-Katowice;
  • Elmech Kazeten;
  • Baribal Media.


Na finiszu spotkania odbyły się 3 licytacje na rzecz dzieci z Domu Aniołów Stróżów. Szczególnie dziękujemy Magdzie Kapeli za wprowadzenie sztuki do biznesu i namalowanie pięknego obrazu, który został wylicytowany przez firmę Logan Meble.

PKB Silesia łączy: biznes, CSR, sport, reklamę, integrację i właśnie po części inauguracyjno-biznesowej nastąpiła część sportowo – integracyjna. Goście mieli możliwość uczestniczenia w Akademii Golfa, na której można było poznać podstawy gry, ale również wziąć udział w dwóch konkursach, które wygrał Tomasz Byjos z Beta Security ISO. Gratulujemy!


Na spotkaniu pojawiło się ponad 50 przedsiębiorców, a także prezes Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie – Andrzej Broniewski oraz wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach – Michał Dąbrowski. Dziękujemy firmie Starstone Agencji Eventowaej za organizację eventu, Mercedes-Benz Grupa Wróbel za ufundowanie głównej nagrody, a także Creativ Media i 43300 Druk S.C.


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom że efektywne spotkanie i za wsparcie Domów Aniołów Stróżów!

Zapraszamy do kontaktu 730 510 777.