Klub Biznesu Silesia

kbs-logo

GRUPA SILESIA

PARTNERSTWO PUBLICZNO PRYWATNE

AKTUALNOŚCI

KB Silesia & Acus Med

Dzień dobry,

W Nowym Roku witamy Was dobrymi wiadomościami i przedstawiamy naszego nowego partnera, który dołączył do naszego grona. To: Acus Med – sklep dla fizjoterapeutów i sportowców – jeden z największych sklepów internetowych z zaopatrzeniem dla fizjoterapeutów i sportowców. Acus Med stawia na jakość nie tylko produktów, ale i profesjonalnej obsługi.

W ofercie sklepu znajdziemy szeroki wybór mat do akupresury, w tym jeden z bestsellerów – Akumatę Eco polskiej produkcji, która została wykonana z ekologicznych materiałów. Acus Med to także producent topowych produktów niezbędnych m.in. w pracy fizjoterapeuty – igły SOMA, maść na kontuzje i urazy Tavon, taśmy do tapingu Gold Tape czy produkty marki Line Sport.

W jednym miejscu znajdziemy najwyższej jakości produkty do kinesiotapingu, akupunktury, masażu sportowego, terapii narzędziowej, rehabilitacji sportowej, jak i dezynfekcji.

W gronie zadowolonych klientów znajdziemy wykwalifikowanych fizjoterapeutów oraz znanych sportowców, co stanowi motor do działania i nieustannego poszerzania asortymentu oraz doskonalenia ofert dla spełnienia oczekiwań klientów.

Misją i wartościami priorytetowymi są: najwyższa kultura obsługi klienta, najlepsza jakość oferowanych produktów, błyskawiczna dostawa oraz satysfakcja klienta.

Gorąco polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu:

www.acusmed.pl

tel. 531 545 640

ACUS MED Sp. z o.o.

Kolbuszowa Dolna

ul.Mielecka 105

36-100 Kolbuszowa

https://www.facebook.com/acusmed

GALERIA