Klub Biznesu Silesia

Transport/Obsługa

Obsługa transportu – jest u nas jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów.

To właśnie przez szybko powiększający się portfel firm w obsłudze, udało nam się wypracować bardzo dobre relacje i stworzyć grupy zakupowe z czołowymi firmami z tej branży.

Kazimierz Leszczewski

Z biznesem i branżą motoryzacyjną związany od ponad 25 lat, jako osoba bardzo komunikatywna i skuteczna w zarządzaniu procesami handlowymi będzie dla Państwa pomocny w nawiązaniu szeroko pojętej współpracy.   Społecznie jest Wiceprezesem lokalnego klubu piłkarskiego w którym pamiętają że przygoda ze sportem nie rozpoczyna się na światowych stadionach, lecz ma swój początek na wiejskich i szkolnych boiskach.

BP jest jedną z największych firm energetycznych świata, dostarczającą klientom paliwa do celów transportowych i energii do produkcji ciepła oraz światła.
BP na świecie prowadzi działalność w trzech segmentach:
– wydobycie i produkcja,
– przetwórstwo i marketing,
– dział energii alternatywnej.

NOXy  to komplementarne rozwiązanie Grupy Azoty, oferujące AdBlue w najwyższej jakości. AdBlue to chemiczny ciekły produkt, który jest nietoksyczny, bezwonny, bezbarwny, bezpieczny dla otoczenia i przyjazny dla środowiska. Wysoka jakość oraz czystość AdBlue wymagane są zarówno na etapie produkcji, jak i podczas transportu oraz przechowywania.

Martex lider w sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych.
Na początku działalności były to ciężarówki z tak zwanego „bloku wschodniego”, a pod koniec lat 90. asortyment obejmował nie tylko części do pojazdów ciężarowych, ale również do naczep, przyczep oraz autobusów produkcji zachodniej.
Aktualnie firma oferuję wysokiej jakości podzespoły blisko 400 renomowanych producentów i dostawców z dostępnością ponad 80 tysięcy referencji.

PM Logistyka realizuje usługi transportu i spedycji lądowej, morskiej, kolejowej oraz lotniczej.
Specjalizuje się w organizacji przewozów krajowych i międzynarodowych.
PM Logistyka zapewnia kompleksową usługę, bezpieczny transport powierzonego towaru. Każdy transport zabezpieczony jest dodatkowo wysokim ubezpieczeniem OC, co daje dodatkowy komfort realizowanego zlecenia.
Zakres usług transportu drogowego to min.:
– transport FTL,
– transport drobnicowy,
– transport LTL,
– transport chłodniczy,
– transport ponadgabarytowy,
– transport przesyłek niebezpiecznych (ADR).

Hegelmann Transporte jest jednym z najprężniej rozwijających się dostawców usług transportowych.
Obecnie Grupa Hegelmann składa się z licznych niezależnych oddziałów, które wspierają klientów w przeprowadzaniu transportów w całej Europie aż do granicy chińskiej.
Zakres usług wciąż się powiększa tak, że dziś firma może znaleźć idealne rozwiązania na wielu obszarach i sprostać wymaganiom klientów.
Do zakresu usług należą transport ciężki, transport materiałów niebezpiecznych jak również transport w zakresie ładunków kompletnych i częściowych.

Speed SPEED  jest liderem usług transportowych na Śląsku. Firma która już od kilkunastu lat rozwija rynek transportowy w Polsce i zagranicą.
Firma to wysoka jakość usług, którą zapewnia rozbudowana flota nowoczesnych pojazdów dostawczych i ciężarowych oraz zaawansowana infrastruktura.
Speed Group to przed wszystkim:
szybkość,
doświadczenie,
oraz bezpieczeństwo.