Klub Biznesu Silesia

CSR/SPORT

Wesprzyj remont Domu Aniołów Stróżów
Przekaż 1% na Dom Aniołów Stróżów
Wspieranie Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

W obszarze sportu pomagamy klubom sportowym w pozyskiwaniu sponsorów, jak również w miarę możliwości czasowych wspieramy indywidualne projekty sportowe.

Spotkanie biznesowe Zagłębie Sosnowiec
Spotkanie biznesowe na Podbeskidziu
Spotkanie biznesowe przy GKS Jastrzębie Zdrój

Oprócz kojarzenia polskiego biznesu i współpracy publiczno-prywatnej promujemy szerzenie idei społecznej odpowiedzialności biznesu, poprzez wspieranie polskich organizacji, stowarzyszeń, fundacji, placówek opiekuńczo wychowawczych rodzinnych domów dziecka, szkół specjalnych jak również polskiego sportu.

Nasze serce jest przy stowarzyszeniu Dom Aniołów Stróżów które od prawie 30 lat pomaga dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych.

„Dom Aniołów Stróżów” jest stowarzyszeniem prowadzącym działalność pożytku publicznego na rzecz dzieci i młodzieży ze środowisk patologicznych oraz osób niedostosowanych społecznie, a także dla ich rodzin.

Od początku powstania Klubu Biznesu Silesia wspieramy również Placówki opiekuńcze w postaci nowego obuwia dla dzieci wsparliśmy m.in.:

Akcja – „buty dla dzieciaka”

Zakończenie jednej z najpiękniejszych akcji tego roku –

„Buty dla Dzieciaka„
Ponad 100 dzieciaków z sosnowieckich ośrodków opiekuńczo-wychowawczych otrzymało nowe, markowe obuwie.

Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 w Sosnowcu

Wspólnie z firmą Beta Security ISO i ambasadorem Dariusz Dudek mieliśmy przyjemność odwiedzić uczniów, podopiecznych, wychowawców i opiekunów Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 w Sosnowcu.
Dzięki współpracy z Fundacja ESPA kolejny raz mogliśmy przekazać obuwie dla ich wspaniałych wychowanków.

Buty dla Parasola

227 podopiecznych Zespołu Placówek dla Dzieci i Młodzieży Parasol otrzymało nowe sportowe obuwie. Wraz z Fundacja Marka Sokołowskiego Sokoły Podbeskidzia przekazaliśmy 250 par nowych sportowych

butów nowe sportowe obuwie 250 par. Dzięki współpracy z Fundacja ESPA kolejny raz mogliśmy przekazać obuwie dla ich wspaniałych wychowanków.

Siemianowice Śląskie

60 nowych par butów dla dzieci z placówek opiekuńczo wychowawczych w Siemianowicach Śląskich. To wszystko dzięki współpracy z Urzędem miasta, Siemianowice Śląskie, Prezydentem Rafał Piech, lokalnymi przedsiębiorcami, Fundacja ESPA oraz partnerom PKB Silesia Podziękowania dla Wszystkich, którzy wspierają nasze akcje.

Dzięki współpracy z Fundacja ESPA kolejny raz mogliśmy przekazać obuwie dla ich wspaniałych wychowanków.

Dom Dziecka w Wojkowicach

Ostatnie wspólne przekazanie nowego obuwia przed świętami.85 nowych par butów trafiło do Domu Dziecka w Sarnowie.

Podziękowania dla Pana Tomasza Szczerba Burmistrza Wojkowic za wsparcie akcji oraz organizacje prezentów dla wychowanków.

PSONI Warsztaty Terapii Zajęciowej Przystań Rybnik

Kolejna dobra nowina przed świętami, udało nam się odwiedzić PSONI Warsztat Terapii Zajęciowej „Przystań” Rybnik i dorzucić do prezentów dla podopiecznych nowe obuwie. Bardzo się cieszymy że mogliśmy poznać placówkę, serdecznie pozdrawiamy Wychowanków, Personel i Wolontariuszy. Dziękujemy za miłe przyjęcie i organizacje Pani Agacie Marszałek oraz darczyńcom czyli Panu Markowi Krząkale, Fundacja ESPA jak również polecającej i zaprzyjaźnionej firmie TESKO STEEL bez której nie było by tego spotkania.

Świetlica Środowiskowa STER

Kolejne obuwie sportowe dla Świetlicy Ster
To był wspaniały czas tyle radości aż łza się kręci w oku, robiąc tak nie wiele widzimy tyle szczęścia u dzieciaków.

Świetlica Środowiskowa w Dolinie Wapienicy

W Dolonie Wapienicy – to kolejna świetlica środowiskowa, która otrzymała nowe obuwie.
To był dzień pełen emocji i radości dla nasz wszystkich.

Świetlica Środowiskowa „Jutrzenka” os. Złote Łany

Świetlica „Jutrzenka” os. Złote Łany – wspólnie z Fundacja Marka Sokołowskiego Sokoły Podbeskidzia, Klub Biznesu Podbeskidzie oraz Football Academy Bielsko-Biała przekazaliśmy dla podopiecznych nowe, sportowe buty firmy Adidas. Radość i wzruszenie dzieci z otrzymanych prezentów – nieocenione.

Klub Młodzieżowy „Nad Dachami”

Nowe obuwie trafiło również do Klub Młodzieżowy „Nad Dachami”.

Dom Aniołów Stróżów

Prawie 60 par pięknych i nowych butów adidas trafiło do podopiecznych Domu Aniołów Stróżów
Wierzymy w to, że idąc sam dojdziesz szybciej, ale idąc z kimś dojdziesz dalej. Cieszymy się, że razem możemy zmieniać świat na lepszy!

Centrum Rampa

…czy nowe obuwie, może wprowadzić nas w nowe, lepsze życie? – zobaczcie, a my trzymamy kciuki za Tomasza!
Na przełomie roku mieliśmy przyjemność poznać założyciela oraz pomysłodawcę Centrum Rampa działającego w Pabianicach – Dobromir Makowski oraz kilku podopiecznych którzy nas odwiedzili. Przekazaliśmy stoły i krzesła, które będą służyć w nowym punkcie gastronomicznym organizacji, natomiast dzięki Fundacja ESPA mogliśmy również przekazać dla podopiecznych kilkadziesiąt nowych par butów sportowych.

Bielski Dom Dziecka

4 tysiące złotych! Obuwie sportowe o takiej właśnie wartości zostało przekazane do Bielskiego Domu dziecka.
Dzięki współpracy z firmą Rehabilis Masaż & Rehabilitacja, która z otwartym sercem włączyła się w naszą akcję wspierania potrzebujących na terenie naszego regionu i tworzenia „Społecznej odpowiedzialności w biznesie”.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Dom Aniołów Stróżów zakupu kartek świątecznych, upominków, wsparcia w remoncie lub po prostu przelewu w formie darowizny.
https://anioly24.pl
Nr konta: 36 1050 1214 1000 0022 4957 0207

Zobacz FILM >>

Wszystko dzięki wsparciu i współpracy z Fundacją ESPA

Wspieramy zawodowych niepełnosprawnych sportowców jak i drużyny juniorskie:

Prowadząc piękną inicjatywie, czyli akcja charytatywna

Nie do pary – udało nam się pomóc wielu osobą po amputacji kończyn. To m.in. zawodnicy Drużyn AMP Futbolowych oraz Juniorów, Drużyn Koszykówki czy Siatkówki…
Ledwo co nasza akcja wystartowała, a już po godzinie mieliśmy pierwsze zgłoszenie z czego jesteśmy bardzo dumni, więc szybko rozpoczęliśmy przekazywanie butów.

Podziękowania dla Łukasza Szczyrba, który zgłosił się, że może pomóc – przekazując dalej nowe, prawe buty z rozmiaru 42 ( których nie potrzebuje), a z pod naszej choinki dla Łukasza dojechało 5 nowych butów, 3 sportowe do codziennego użytku i 2 korki, które z pewnością przydadzą się w treningach i meczach z drużyną Kuloodporni Bielsko-Biała.

Ambasadorem akcji Nie do pary została Danuta Bujok.

To pełna energii reprezentantka Polski Siatkówki na siedząco. Kobieta petarda, marzy o tym, aby zostać najlepszą polską sprinterką po amputacji i reprezentować kraj na paraolimpiadzie.
Dziękujemy Danucie za wsparcie naszej akcji i życzymy jej samych sukcesów

Na Podbeskidziu wspieramy AMP futbol Kuloodporni Bielsko-Biała drużyna została Mistrzem Polski AMP Futbol Ekstraklasa 2019

ZOBACZ FILM >>