Klub Biznesu Silesia

Członkowie

Tesko Steel Sp. z o.o. to jedno z największych Stalowych Centrów Serwisowych w Polsce i Europie, w zakresie przetwarzania stali, które wykorzystuje w codziennej działalności Nowoczesne Technologie zapewniając wysoką jakość produkowanych i dystrybuowanych wyrobów. Niektóre z wyróżnień jakie na Swoim koncie mają to:
Gepardy Biznesu
Diament Forbes
Lider Polskiej Gospodarki
Laureat godła Polish Exlusive
Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju

ML System to producent i dystrybutor paneli fotowoltaicznych, który rozpoczął działalność już w 2007 roku. Jako jedyna w Polsce pośród firm komercyjnych prowadzi własne badania i tworzy prototypy ogniw fotowoltaicznych.

DL Invest Group od ponad 10 lat angażuje się w projekty inwestycyjne związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych, które obejmują trzy segmenty:
• centra handlowe,
• centra biurowe,
• centra logistyczne.
Podstawowym założeniem projektów realizowanych w ramach DL Invest Group jest tworzenie trwałej wartości budowanej w oparciu o doskonale zlokalizowane nieruchomości.

Tesko Steel Logistic Sp. zo.o. oferuje usługi transportowe na terenie całej Polski, Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Niemcy cała Europa środkowa to główny obszar działania. 
Zespół Tesko Steel Logistic wykonuje również dalekie trasy np. do Hiszpanii, Włoch i Kraje Skandynawskie.

EkaMedica największy lider produkcji i dystrybucji naturalnych preparatów: suplementów diety w formie soków, tabletek, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz kosmetyków. Wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć markę EkaMedica – Naturalnie Znaczy Zdrowo.

Martruck Pojazdy Specjalne to firma świadcząca usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu pojazdów specjalistycznych.
Oferta obejmuje szeroki zakres pojazdów komunalnych, śmieciarek, wozów asenizacyjnych, hakowców, bramowców, wywrotek oraz zabudów do pojazdów specjalnych.

Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. Zo.o. to największa hurtownia kwiatów ciętych doniczkowych oraz konfekcji florystycznej i art. dekoracyjnych.
Firma posiada własny, specjalistyczny transport międzynarodowy oraz profesjonalną flotę sprzedaży mobilnej, dzięki czemu dociera do klientów z całego regionu śląskiego, z Czech i Słowacji.

Firma Logan – Meble Biurowe zajmuje się kompleksowym wyposażaniem głównie wnętrz biurowych, jednakże szeroka gama produktowa oraz wieloletnie doświadczenie (działają na rynku od 1996 roku) pozwalają realizować projekty związane z wyposażaniem i aranżacją wnętrz domowych, hotelowych czy kawiarnianych.
W swojej ofercie posiadają: meble biurowe, gabinetowe, hotelowe, restauracyjne, metalowe,
meble na wymiar, krzesła obrotowe, konferencyjne, kawiarniane, wykładziny, systemy akustyczne, oświetlenie.
Asortyment Firmy Logan jest wzbogacony również o kolekcję ekskluzywnych włoskich mebli domowych.

Ventix Sp z o o, Ventix Serwis i TBklima.
Firma zajmuje się projektowaniem wykonywaniem i serwisowaniem instalacji sanitarnych w skład których wchodzą:
– instalacja wentylacji;
– instalacja klimatyzacji;
– instalacja ogrzewania;
– pompy ciepła;
– kotłownie;
– wymiennikownie;
– instalacje wodno-kanalizacyjne i gazowe.
Grupa VENTIX to zespół specjalistów, który kompleksowo i profesjonalnie wdraża systemy grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne od momentu powstania pomysłu, wykonania projektu poprzez realizację i serwis.

Inwork Sp zoo Agencja Pracy Tymczasowej specjalizuje się w projektach HR na polskim rynku pracy.
Są prawdziwymi łowcami najlepszych kandydatów, dzięki czemu nie będzie najmniejszego problemu w znalezieniu idealnego pracownika do Waszej firmy.
Inwork gwarantuje m.in.:
• Indywidualne podejście do współpracy,
• ograniczenie kosztów związanych z pozyskaniem lub zatrudnianiem nowych pracowników.

Martex lider w sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych.
Na początku działalności były to ciężarówki z tak zwanego „bloku wschodniego”, a pod koniec lat 90. asortyment obejmował nie tylko części do pojazdów ciężarowych, ale również do naczep, przyczep oraz autobusów produkcji zachodniej.
Aktualnie firma oferuję wysokiej jakości podzespoły blisko 400 renomowanych producentów i dostawców z dostępnością ponad 80 tysięcy referencji.

Beta Security ISO
Profesjonalna agencja ochroniarska, która od 1998 roku świadczy swoje usługi na 
 najwyższym poziomie.
Firma w 2004 roku uruchomiła największe w kraju Całodobowe Centrum Ochrony i jako pierwsza firma w Polsce wdrożyła także innowacyjny System Ochrony Mobilnej.
Firma Mobius studio architektury i architektury wnętrz.
Oferują pełen zakres usług, obejmujący:
Opracowywanie założeń programowych.
Tworzenie projektów koncepcyjnych.
Opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych.
Prowadzenie procedur urzędowych.
Nadzór autorski i inwestorski na etapie budowy.
Realizację projektów domów i wnętrz „pod klucz”.
Sporządzanie kosztorysów kontrolujących wykonalność projektów z zachowaniem założonego budżetu.
Stropy Małro – producent stropów Filigran, Vector, Teriva – specjalizującą się w produkcji prefabrykowanych stropów.
W swojej ofercie posiadają szereg prefabrykatów stosowanych podczas wykonywania stropów.
Priorytetem w działaniu firmy jest wysoka jakość wykonywanych produktów oraz dbałość o każdego klienta.
𝐒𝐭𝐫𝐨𝐩𝐲 𝐌𝐚ł𝐫𝐨 to:
ponad 1000 zrealizowanych projektów,
ponad 50000 m2 wyprodukowanych stropów,
– ponad 500 zadowolonych klientów.

NoMinus to zespół specjalistów posiadających niezbędną wiedzę z zakresu rachunkowości, kontrolingu, podatków, prawa oraz IT.
W ofercie NoMinus znajdą Państwo komplementarne usługi z zakresu:
– kontrolingu;
– obsługi ksiąg rachunkowych podmiotów produkcyjnych;
– obsługi kadrowo-płacowej;
– audytu finansowego;
– analiz, planowania i budżetowania;
– doradztwa prawnego;
– doradztwa podatkowego.

MAX-BUD1 Tomasz Warchala skutecznie wspiera realizację inwestycji budowlanych, dostarczając profesjonalny sprzęt, usługi i materiały.
Dysponuje wykwalifikowaną kadrą i rozbudowanym parkiem maszynowym, co pozwala na rzetelną, terminową i bezpieczną realizację bardzo szerokiego zakresu robót ziemnych. Flotę tworzą m.in. żurawie, koparko-ładowarki, koparki, minikoparki, zwyżki, podnośniki koszowe oraz specjalistyczne pojazdy transportowe.

 Talmet Aluminium  specjalizującą się w szeroko pojętej stolarce aluminiowej. 
Co wyróżnia Talmet:
ponad 30 lat doświadczenia,
 nowoczesny park maszynowy,
 doświadczona kadra,
 precyzja i dbałość o detale,
 najnowsze technologie,
 wsparcie i doradztwo techniczne,
własny dział logistyki,
 być bliżej klientów.

Firma BDW specjalizuje się w kompleksowym utrzymaniu czystości powierzchni wewnątrz budynków oraz terenów zewnętrznych. Usługi, które świadczy dedykowane są głównie firmom, urzędom, w biurach a także instytucjach użyteczności publicznej np. w szkołach, w szpitalach itp.

Weninger producent paneli podłogowych. Produkty wyróżniają się trwałością, jakością, nowoczesnym wzornictwem oraz zaawansowaną technologią, wszystko to przy zachowaniu pełnej troski o naturalne środowisko. Weninger jest jednym z niewielu, którzy oferują lakierowane panele podłogowe z zastosowaniem innowacyjnej technologii lakierowania. Dzięki używanym materiałom i nanotechnologii, panele oferują wyjątkowy połysk, który zachwyca. Specjaliści codziennie tworzą panele podłogowe i inne produkty Weninger z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Antrans to zbiór spółek, z których każda jest kluczowym elementem wszechstronnego portfolio. 
ANTRANS – zajmujący się transportem, jest pewnym partnerem w szybkim i bezpiecznym dostarczaniu towarów na różne odległości. 
Antrans Bis – spółka spedycyjna, gwarantuje efektywne i profesjonalne przemieszczanie ładunków, oferując kompleksową obsługę logistyczną.
PKM Olkusz – specjalizujący się w hurtowej sprzedaży paliw oraz transporcie ADR, poszerza kompetencje, zapewniając kompleksową obsługę w obszarze energii i transportu niebezpiecznych materiałów.
Antrans Invest – specjalizujący się w budownictwie, kształtuje krajobraz nowoczesnych struktur. 
Centrum Medyczne „PRIMUS”  profesjonalna opieka medyczna.
Wyspecjalizowane poradnie oraz szpital.
𝐖𝐎𝐃𝐏𝐎𝐋 𝐒𝐩. 𝐳 𝐨.𝐨. – jedną z najprężniej działających firm budowlanych.
Z długoletnim doświadczeniem i pasją do budowy, Wodpol to nie tylko firma, to przede wszystkim partner gotowy zrealizować każdy projekt na najwyższym poziomie.
Specjalizacja Wodpol  obejmuje zarówno budownictwo mieszkalne, komercyjne, jak i infrastrukturalne.
WODPOL – budujemy przyszłość razem!
Fobas to solidny dostawca palet, specjalizujący się w profesjonalnej naprawie palet drewnianych UIC oraz EPAL, siedziba firmy mieści się w Będzinie.
Wysoka jakość usług które oferują, przekłada się na budowanie pozytywnych relacji z kontrahentami i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.
Oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym sprzedaż palet drewnianych, transport palet drewnianych oraz magazynowanie pustych palet, zapewniając kompleksowe podejście do potrzeb rynku.
Amber-Glass Sp. z o.o. wiodący producent i dystrybutor wyrobów szklanych firma oferuje szeroki asortyment produktów najwyższej jakości. 
Amber-Glass Sp. z o.o. współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak NSG Pilkington, Saint-Gobain, AGC, Schott AG, Euroglass i Guardian, co gwarantuje niezrównaną jakość wyrobów.
Trzydziestoletnie doświadczenie w branży świadczy o zaangażowaniu i profesjonalizmie.
Zyskując nieocenione zaufanie klientów, utrzymują najwyższe standardy zarówno w obsłudze, jak i oferowanych produktach.
ID’EAU 
producenta naturalnej, alkalicznej wody mineralnej.
ID’EAU wyróżnia się wyjątkowym smakiem, posiada alkaliczne pH 7,7 ÷ 8,0 i odpowiednią zawartość rozpuszczonego tlenu 13 ÷ 15 mg na litr.
ID’EAU to nie tylko woda, to historia pasji i zaangażowania w zdrowy tryb życia. 
ID’EAU jest również producentem  – Anielska Woda
LPW Grupa to marka, pod którą funkcjonuje grupa spółek, a przede wszystkim zespół wysokiej klasy ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w usługach doradczo-inżynierskich dla jednostek sektora publicznego oraz prywatnego..
ICH SPECJALIZACJE to:
+ Dotacje Unijne
+ Zrównoważona mobilność
+ Projektowanie i nadzór
+ Zamówienia publiczne + księgowość i controlling + Sektor mieszkalnictwa

Jamat Instalacje elektryczne – specjalizuje się w systemach elektrycznych.
Firma zatrudnia specjalistów wysokiej klasy – zarówno z dziedziny projektowania, jak i precyzyjnego pomiaru, jak i wdrażania planów w życie. Elektryka to jedna z pasji firmy, którą realizują w szerokim zakresie – zarówno pod postacią tworzenia nowych instalacji, jak i organizowania przyłączy.
Oprócz instalowania gotowych systemów łączą też usługi z montażem paneli fotowoltaicznych. W ofercie posiadają również zabezpieczenia przeciwpożarowe.

Poltent – Create Your Brand producenta reklamy pneumatycznej, który oferuje nietuzinkowe i kreatywne rozwiązania promocyjne. 
Reklama pneumatyczna to innowacyjna metoda reklamowa, która przyciąga wzrok i wyróżnia się spośród tradycyjnych form reklamy.
Poltent specjalizuje się w projektowaniu i produkcji balonów reklamowych oraz innych elementów, które można wykorzystać na różnych eventach, targach, festiwalach czy w sklepach.

GT Construction od 2017 roku kompleksowo realizuje inwestycje budowlane dla inwestorów prywatnych i publicznych. Prowadzą projekty w obszarze budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i infrastrukturalnego na terenie całej Polski.                                                 Dzięki kilkudziesięcioosobowej, profesjonalnej i wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej budują m.in. funkcjonalne osiedla mieszkaniowe, hale magazynowe, infrastrukturę kolejową i miejską.

Premedia firma zajmuje się produkcją, recyklingiem i sprzedażą tworzyw sztucznych.
Firma wykorzystuje nowoczesne, zaawansowane technologicznie narzędzia. To sprawia, że każde zadanie wykonywane jest dokładnie i szybko, a otrzymane produkty wyróżniają się wysoką jakością.
W przedsiębiorstwie zatrudnieni są wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy mają odpowiednią wiedzę branżową i umiejętności.

Safety First to największy salon BHP na Śląsku.
Misją jest tworzenie firmy zapewniającej ludziom bezpieczeństwo w miejscu ich pracy i właśnie takie podejście pozwala plasować się obecnie na pozycji lidera w dystrybucji środków ochrony indywidualnej.
Firma zajmuje się zaopatrzeniem przedsiębiorstw z wielu branż, oraz optymalizacją rozwiązań dotyczących zabezpieczeń towarów w procesie magazynowania i transportu.

Grupa ADAMIETZ zajmuje się:
– Generalnym wykonawstwem w budownictwie ogólnym i specjalistycznym;
– Projektowaniem obiektów przemysłowych;
– Produkcją profili zimnogiętych;
– Produkcją płyt warstwowych;
– Wytwarzaniem konstrukcji stalowych;
– Robotami ziemnymi;
Transportem towarów na terenie Polski i Europy.
Grupa ADAMIETZ oprócz prowadzonej działalności budowlanej działa również w branży hotelarskiej.

BP jest jedną z największych firm energetycznych świata, dostarczającą klientom paliwa do celów transportowych i energii do produkcji ciepła oraz światła.
BP na świecie prowadzi działalność w trzech segmentach:
– wydobycie i produkcja,
– przetwórstwo i marketing,
– dział energii alternatywnej .

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie
szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak:
donice, kompostowniki, alisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

ALWERO to polska marka ubrań i akcesoriów z wełny. Działająca w Polsce już od 1999 roku, a produkty cieszą się rosnącą popularnością.
Firma stawia na wysokiej jakości wyroby z wełny, które podbijają serca naszych klientów.
Ubrania są w pełni organiczne i proekologiczne, doskonale sprawdzą się również dla osób cierpiących na alergie.
Postaw na wełnę razem z ALWERO!

NEWAG S.A jest wiodącym polskim producentem elektrycznych i spalinowych pojazdów pasażerskich, lokomotyw elektrycznych i spalinowych oraz pojazdów metra i tramwajów.
Jako pierwsza firma w Europie otrzymała Gold Quality Performance Level potwierdzający spełnienie wymagań standardu ISO/TS 22163 (IRIS) na najwyższym możliwym poziomie

 

DBN Sp z o.o. – Twoje źródło najwyższej jakości półproduktów hutniczych! 
Jako jedna z czołowych firm w branży hutniczej, specjalizują się w dostarczaniu najwyższej jakości półproduktów ze stali jakościowej na rynki krajowe i międzynarodowe.
Dlaczego wybrać DBN Spółka z o.o.:
Eksperci w branży hutniczej.
Produkty spełniają najwyższe standardy jakości.
 Oferują konkurencyjne ceny.
 Dostosowują się do potrzeb każdego klienta.

ADW to polski producent chemii budowlanej,
działający na rynku wyrobów bitumicznych, mas hydroizolacyjnych – marka IZOPLAST
oraz środków PPOŻ do zabezpieczania ogniochronnego drewna i materiałów
drewnopochodnych – marka UNIEPAL-DREW.
Potencjał produkcyjny.
Przedsiębiorstwa stanowią laboratoria, hale produkcyjne i magazynowe, ale przede wszystkim ludzie: wysoko wykwalifikowana kadra działu badawczo-
rozwojowego oraz działu kontroli jakości.

                                          Bel Mon Resort*****
To magiczne miejsce, jest idealne na regeneracje sił, gdyż resort składa się z Berry SPA, Restauracji Mona oraz Hotelu Lili. Wspaniałym uzupełnieniem całości jest Stadnina wraz z padokiem i hotelem dla koni. To również świetne miejsce na spotkania biznesowe dla kontrahentów, konferencję oraz imprezy firmowe dla wymagających gości.

Algas to nowoczesne przedsiębiorstwo z tradycją sięgającą ponad 30 lat. Algas jest wiodącym producentem zlokalizowanym w południowej części polski w województwie śląskim. Specjalizuje się w hodowli drobiu, produkcji mięsa oraz wyrobów gotowych z mięsa z kurczaka.
Jest firmą rodzinną – ze 100% polskim kapitałem.
Firma tworzy markę kokogood ich hasło brzmi Karmimy naturą jakość, którą znamy od pisklęcia.

Panorama park&resort to miejsce dla wymagających osób, tutaj Ty wybierasz model domu lub rezydencji, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.
Oto jest –Panorama park&resort połączenie wizji i marzeń o wygodnym,
bezpiecznym życiu w otoczeniu zieleni, pięknej architektury oraz dobrym sąsiedztwem.

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., jest znaczącą firmą budowlaną Południowej Polski i największą w tej branży na Podbeskidziu.
Zasadniczą działalnością BPBPS.A. jest realizacja zadań inwestycyjnych w Generalnym Wykonawstwie oraz prowadzenie działalności usługowej w zakresie produkcji i sprzedaży:
– konstrukcji stalowych i zbrojeń,
– usług transportowych i sprzętowych,
handlu paliwami,
– świadczenia usług badań diagnostycznych pojazdów.

Pamira Sp. z.o.o.- Inwestycje nieruchomości.

Pamira – skupia się przede wszystkim na innowacyjności i praktycznych rozwiązaniach.

Acus Med – sklep dla fizjoterapeutów i sportowców- jeden z największych sklepów internetowych z zaopatrzeniem dla fizjoterapeutów i sportowców.
Acus Med stawia na jakość nie tylko produktów, ale i profesjonalnej obsługi.
W ofercie sklepu znajdziemy szeroki wybór mat do akupresury, w tym jeden z bestsellerów – Akumatę Eco polskiej produkcji, która została wykonana z ekologicznych materiałów. Acus Med to także producent topowych produktów niezbędnych m.in. w pracy fizjoterapeuty – igły SOMA, maść na kontuzje i urazy Tavon, taśmy do tapingu Gold Tape czy produkty marki Line Sport.

APA Group lider na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Ponad 20 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie.

XDEFT – to zespół ludzi z doświadczeniem w dziedzinie projektowania, tworzenia i wdrażania systemów informatycznych.
Ich specjalnością są programy wykorzystujące bazy danych w środowisku intranetowo-internetowym. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala na realizację projektów nie tylko z zakresu oprogramowania lecz także całościowego podejścia do informatyzacji firmy począwszy od sprzętu i środowiska sieciowego aż po dobór i wdrożenie aplikacji użytkowych.
Specjalizacja – oferta jest interesująca dla firm, które chcą usprawnić i rozwinąć swoją działalność wykorzystując do tego celu nowoczesne rozwiązania informatyczne.

PM Logistyka realizuje usługi transportu i spedycji lądowej, morskiej, kolejowej oraz lotniczej.
Specjalizuje się w organizacji przewozów krajowych i międzynarodowych.
PM Logistyka zapewnia kompleksową usługę, bezpieczny transport powierzonego towaru. Każdy transport zabezpieczony jest dodatkowo wysokim ubezpieczeniem OC, co daje dodatkowy komfort realizowanego zlecenia.
Zakres usług transportu drogowego to min.:
– transport FTL,
– transport drobnicowy,
– transport LTL,
– transport chłodniczy,
– transport ponadgabarytowy,
– transport przesyłek niebezpiecznych (ADR).

PM Koparki to kompleksowe usługi w zakresie prac ziemnych, przewozu maszyn budowlanych i rolniczych oraz sprzedaży kruszyw budowlanych.
PM Koparki posiada szeroką gamę sprzętu budowlanego, takiego jak koparki, koparko-ładowarki, koparki obrotowe, koparki gąsienicowe, wywrotki, walce drogowe, spycharki, samochody samowyładowcze, samochody ciężarowe, zamiatarki i zagęszczarki i na dzień dzisiejszy działalność jest rozszerzona na terenie całego Podbeskidzia.
Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem, umożliwiającym przewóz maszyn rolniczych i budowlanych w dowolne miejsce, niezależnie od wagi i gabarytu przewożonych urządzeń, aby zapewnić sprawny i bezpieczny transport.

Marka firmy Safety Firsty.

Firma oferuje usługę wynajmu automatów vendingowych do dystrybucji artykułów BHP.
W ofercie posiadają:
– odzież roboczą,
– rękawice, obuwie
– oraz szeroką gamę produktów z zakresu ochrony osobistej.

Apena-Remont świadczy swoje usługi już od ponad 20 lat, a główną działalnością są:
• projektowanie i budowa maszyn
• automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych
• remonty i modernizacje parku maszynowego
• utrzymanie ruchu, przeglądy techniczne i UDT
• realizacja bieżących napraw i relokacje produkcji
Swoje sukcesy zawdzięczają przede wszystkim doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej kadrze specjalistów, wspieranych nowoczesnym sprzętem i oprogramowaniem.

Dom dla każdego to firma rodzinna z trzydziestoletnim doświadczeniem!
Specjalizująca się w budowie osiedli domów jednorodzinnych według własnych i sprawdzonych projektów. Stawiają również domy na działce klienta, według wybranego przez niego projektu. Wybudowali ponad 549 domów w 100 lokalizacjach na Śląsku.

Misją Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach Śląskich jest umożliwienie uprawiania na Śląsku gry w golfa oraz popularyzacji tego sportu.
Klub powstał z inicjatywy Mariana Kupki, Antoniego Wali i Mieczysława Hojdy w listopadzie 1994 roku.

Caravaning-wynajem WYNAJEM PRZYCZEP I KAMPERÓW ŚLĄSK
Komfortowy środek z wszystkim co może być potrzebne w czasie podróży: duża kuchnia, pełny prysznic, toaleta, smart tv, duże i wygodne łóżka, wiele szaf i schowków oraz pojemy garaż w którym zmieści się prawie wszystko co chcecie zabrać na wakacje.

 

W&H Hetmaniok Sp. zo.o.

producent konstrukcji montażowych oraz elementów niezbędnych do montażu paneli fotowoltaicznych.

Pompy ciepła oraz
moduły fotowoltaiczne

Firma UDEN-S oferuje ogrzewanie podczerwienią.
Panele elektryczne firmy UDEN-S całkowicie zmieniły postać rzeczy, stając się bardzo konkurencyjną metodą ogrzewania, to najlepsza i najbardziej efektywna technologia grzewcza, jaka jest obecnie dostępna na rynku.
Panele oparte są na technologii wykorzystującej fale światła z obszaru poniżej obszaru widzialnego, których przyjemne ciepło można porównać z promieniami słonecznymi. Promieniowanie podczerwone jest dla człowieka absolutnie naturalne i bezpieczne, wpływa korzystnie na nasz organizm. Jest pozbawione szkodliwego UV, a ta sama technologia jest od wielu lat wykorzystywana w sanatoriach, ośrodkach SPA i inkubatorach dla noworodków.

Triochem Sp. z o.o. Producent Produktów Chemicznych to polska firma produkcyjna, która swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku.
Firma znajduje się w wąskim gronie polskich firm będących prekursorami rozwoju wyspecjalizowanych, nowoczesnych środków chemicznych o szerokim zastosowaniu.
Trzy główne filary działalności firmy:
– Produkcja
– Badania i Rozwój,
– Produkcja kontraktowa.
Produkty w ofercie Triochem są zastosowanie dla wielu gałęzi przemysłu m.in.:
Budownictwie,
chemii samochodowej,
chemii pralniczej (hotele, sektor usług pralniczych),
chemii dla gastronomii profesjonalnej…
Triochem Sp. z o.o. dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zapleczem infrastrukturalnym.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe FORMAT istnieje na rynku od 1998 roku. Firma Format podejmuje się realizacji standardowych, jak również wymagających szczególnego zaangażowania projektów. Są to produkty oraz usługi, które dostarcza przedstawicielom różnych branż – motoryzacyjnej, przemysłowej, drogowej, kolejarskiej, spedycyjnej.
Specjalizuje się we wspieraniu firm budujących hale i namioty na bazie konstrukcji stalowych. 

ARTBUD to przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych.
Firma ARTBUD to zespół doświadczonych profesjonalistów. Ich doświadczenie zdobyte w realizacji projektów na rzecz firm krajowych jak i zagranicznych gwarantuje wysoką jakość wykończenia i terminowość dostaw.
Zakres wykonywanych usług obejmuje:
Konstrukcje ogólnobudowlane,
Konstrukcje linii produkcyjnych.

Speed SPEED  jest liderem usług transportowych na Śląsku.

Firma która już od kilkunastu lat rozwija rynek transportowy w Polsce i zagranicą.
Firma to wysoka jakość usług, którą zapewnia rozbudowana flota nowoczesnych pojazdów dostawczych i ciężarowych oraz zaawansowana infrastruktura.
Speed Group to przed wszystkim:
szybkość,
doświadczenie,
oraz bezpieczeństwo.

Euromot jest autoryzowanym dealerem ALFA ROMEO, FIAT, FIAT PROFESSIONAL oraz JEEP.
 Samochody osobowe dostawcze,
elektryczne oraz hybrydowe. W ofercie również serwis, warsztat samochodowy, stacja diagnostyczna jak również z Agencja ubezpieczeń.
 
GROS Bramy i drzwi –  Specjalizuje się w produkcji bram garażowych, przemysłowych, drzwi stalowych o najwyższej jakości.
Produkty są nie tylko estetyczne, ale także zapewniają bezpieczeństwo i trwałość.
Jako lider w branży z wieloletnim doświadczeniem na rynku są w stanie sprostać wymagającym oczekiwaniom.
Asten Group to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla różnych branż. Ich pasja do technologii i dążenie do doskonałości sprawiły, że stali się liderem w dziedzinie.
Załoga Asten Group to zespół ekspertów, których połączyła miłość do wyzwań i dążenie do doskonałości. Są przekonani, że technologia może zmieniać świat na lepsze, i pracują nad tym każdego dnia.
 
Maxfliz to wiodąca firma oferująca wysokiej jakości produkty do wyposażenia wnętrz.
Od lat dostarcza eleganckie i funkcjonalne rozwiązania dla domów, biur oraz przestrzeni publicznych.
W ich ofercie znajdziecie m.in.
• Ekskluzywne meble
• Stylowe oświetlenie
• Luksusowe płytki i armaturę łazienkową
• Najwyższej klasy wyposażenie kuchni