Klub Biznesu Silesia

AKTUALNOŚCI

Nowy partner – Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. z o o

Witajcie,
Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić nowego partnera Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. z o o  – To wiodąca firma w branży florystycznej, która od lat zachwyca swoich klientów wyjątkowymi aranżacjami kwiatowymi i dekoracjami. Z pasją i zaangażowaniem tworzą niepowtarzalne kompozycje, które dodają uroku różnym okazjom.
Rekpol to zespół doświadczonych florystów, którzy nie tylko świetnie rozumieją się na kwiatach, ale także kładą duży nacisk na indywidualne podejście do klientów. 
Słuchają potrzeb i pragną uczynić każdą chwilę wyjątkową.
Firma również brała udział w 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐩𝐚 𝐂𝐮𝐩 – 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐩𝐞𝐚𝐧 𝐅𝐥𝐨𝐫𝐢𝐬𝐭𝐫𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐦𝐩𝐢𝐨𝐧𝐬𝐡𝐢𝐩 𝟐𝟎𝟐𝟐 jako jeden z głównych sponsorów.
Zorganizowali materiał roślinny, logistykę, transport międzynarodowy i krajowy, udostępnili swój personel do pomocy, a co najważniejsze wsparli wydarzenie finansowo.
Rekpol to nie tylko Hurtownia Kwiatów ale również profesjonalna flota sprzedaży mobilnej swym zasięgiem obejmuje obsługę ponad 600 kwiaciarń na południu Polski, w Czechach i na Słowacji. 
Rekpolowe tiry natomiast codziennie pokonują tysiące kilometrów, by delikatny towar jak najszybciej dotarł do rąk właścicieli.
Jeśli poszukujecie profesjonalistów w zakresie florystyki, którzy potrafią zamienić kwiaty w magię oraz profesjonalnej obsługi transportowej to zapraszamy do odwiedzenia strony:
Ale przede wszystkim zapraszamy do odwiedzenia hurtowni mieszczącej się w
Turza Śląska – ul. Wodzisławska 37A
tam odkryjecie więcej wyjątkowych projektów, które mogą ożywić każde miejsce i wydarzenie!