Klub Biznesu Silesia

AKTUALNOŚCI

Nowy partner Weninger

Witajcie,
z przyjemnością informujemy, że naszym nowym partnerem jest firma Weninger 
Firma rozpoczęła swoją działalność początkiem 2005 roku, a fundamenty sukcesu opierają się na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu, które zdobywają od 1992 roku.
Początkowo centrala i biuro handlowe mieściły się w Radlinie, lecz obecnie siedziba wraz z zaawansowanymi halami magazynowymi znajduje się w Gorzycach na Śląsku. Długotrwała praca zespołu ekspertów, regularne wprowadzanie innowacyjnych produktów oraz osiągnięcia na polu handlowym pozwalają nam nieustannie rozwijać się i promować cenione przez rynek wyroby pod marką Weninger.
Produkty wyróżniają się trwałością, jakością, nowoczesnym wzornictwem oraz zaawansowaną technologią, wszystko to przy zachowaniu pełnej troski o naturalne środowisko. Weninger jest jednym z niewielu, którzy oferują lakierowane panele podłogowe z zastosowaniem innowacyjnej technologii lakierowania. Dzięki używanym materiałom i nanotechnologii, panele oferują wyjątkowy połysk, który zachwyca. Specjaliści codziennie tworzą panele podłogowe i inne produkty Weninger z ogromną pasją i zaangażowaniem.
Produkty Weninger dzięki wysokiej jakości używanym materiałom, zdobywają uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą.
Zapraszamy do odkrywania świata produktów Weninger!
ul. Rybnicka 81, 44-350 Gorzyce
32 750 84 16
32 750 84 18
biuro@weninger.pl