Klub Biznesu Silesia

AKTUALNOŚCI

Spotkanie członków PKB Silesia u nowego partnera NETSU/Śląska Prohibicja

W dniu wczorajszym mieliśmy przyjemność odbyć kolejne spotkanie zamknięte które dedykowane jest dla członków PKB Silesia i gości na specjalne zaproszenie.

Gospodarzem był nasz nowy partner Berg Holding, to Grupa która jest właścicielem kilkunastu spółek: https://bergholding.pl/

(niedługo więcej informacji) Spotkanie odbyło się w jednej z nich, restauracji Śląska Prohibicja, która nas pysznie ugościła, mieliśmy przyjemność posmakować własnych, naturalnych produktów, które ze smakiem polecamy dalej. DZIĘKUJEMY SERDECZENIE !!!

Podczas spotkanie Gospodarz przedstawił swoje firmy min. NETSU, Śląskie Kamienice, Relacje Inwestorskie Hornigold REIT S.A., Farmy Fotowoltaiki. Omówiliśmy działalności nowych członków MLsystem, AQUA System, bp

Następnie każdy z członków przedstawił swoją działalność, podzielił się osiągnieciami oraz wskazał bieżące potrzeby.

W spotkaniu wziął udział Nasz Ambasador Dariusz Dudek, któremu dziękujemy za przybycie mimo natłoku obowiązków oraz nasi partnerzy:

NoMinus, Algas kokogood, SPEED Group, HILZE Flexible Rental, Ventix Sp z o o, Logan – Meble Biurowe, MPL Technology Katowice, Śląski Klub Golfowy, Alwero – the wool factory, Votum Energy, SoniqSoft Software House, DBN Sp z o.o. LMF Group, BDW B. Seweryn D. Śląski Klub Golfowy_Members, MotoFan, Łączyński sp. j., Compensus Sp. z o.o.

Spotkanie przyniosło wiele ciekawych rozwiązań i pomysłów mobilizujących do dalszej współpracy

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat współpracy i jesteście zainteresowani członkostwem w jednym z Partnerskich Klubów Biznesu jakim jest PKB Silesia klub VIP zapraszamy do kontaktu.

GALERIA