Klub Biznesu Silesia

AKTUALNOŚCI

Wideo relacja Inauguracji PKB Silesia

Przedstawiamy krótką relację z inauguracyjnego spotkania PKB Silesia do którego doszło 17 września na terenie Śląski Klub Golfowy w Siemianowicach Śląskich. Wydarzeniu towarzyszyły sportowe emocje związane z turniejem golfowym.

Ale to nie one były najważniejsze tego dnia, ponieważ gra toczyła się o znacznie wyższą stawkę – pomoc podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. W tym celu udało nam się też zebrać dosyć silną drużynę!

Inaugurację, rozpoczął Mistrz Ceremonii Dariusz Niebudek, który powitał zgromadzonych. Spotkanie otworzyli przewodniczący miast i samorządów: wiceprezydent miasta Katowice – oficjalny profil miasta – Waldemar Bojarun, wiceprezydent Siemianowice Śląskie – Agnieszka Gładysz oraz przewodniczący zarządu Metropolii GZM – Kazimierz Karolczak.

Następnie mieliśmy przyjemność zapoznać się z działalnością stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów, którą przedstawiła nam Pani prezes Monika Bajka.

Kolejnym punktem programu to przedstawienie idei Partnerskie Kluby Biznesu, o której opowiedział założyciel PKB Silesia – Adrian Myszor – kapitan naszego teamu.

W trakcie prezentacji głos zabrał także prezes Śląskiego Klubu Golfowego Krzysztof Borończyk i nasz pierwszy ambasador Dariusz Dudek, któremu bardzo dziękujemy za połączenie naszych organizacji.

Na spotkaniu zostali przedstawieni pierwsi członkowie PKB Silesia, firmy:

Logan – Meble Biurowe

Inwork Sp zoo Agencja Pracy Tymczasowej

NoMinus

SPEED Group

HILZE Flexible Rental

Ventix Sp z o o

Gentleman Barber-Katowice

Elmech Kazeten

Baribal Media

Na finiszu spotkania odbyły się 3 licytacje na rzecz dzieci z Domu Aniołów Stróżów.

Szczególnie dziękujemy Magdzie Kapeli za wprowadzenie sztuki do biznesu i namalowanie pięknego obrazu, który został wylicytowany przez firmę Logan – Meble Biurowe.

PKB Silesia łączy: biznes, CSR, sport, reklamę, integrację i właśnie po części inauguracyjno-biznesowej nastąpiła część sportowo – integracyjna. Goście mieli możliwość uczestniczenia w Akademii Golfa, na której można było poznać podstawy gry, ale również wziąć udział w dwóch konkursach, które wygrał Tomasz Byjos z Beta Security ISO. Gratulujemy!

Na spotkaniu pojawiło się ponad 50 przedsiębiorców, a także prezes Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie – Andrzej Broniewski oraz wiceprezes Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach – Michał Dąbrowski.

Dziękujemy firmie Starstone Agencja Eventowa za organizację eventu, Mercedes-Benz Grupa Wróbel za ufundowanie głównej nagrody, a także Creativ Media i 43300 Druk S.C..