Klub Biznesu Silesia

kbs-logo

GRUPA SILESIA

PARTNERSTWO PUBLICZNO PRYWATNE

AKTUALNOŚCI

PKB Silesia & PREVENTA

Kolejnym nowym członkiem, który zasilił naszą drużynę. Jest nim firma PREWENTA.

Przedsiębiorstwo znajduje się w ścisłej czołówce firm na rynku krajowym w branży BHP. PREWENTA to 26 lat doświadczenia, wiedza oraz profesjonalizm. Te cechy sprawiają, że firma cieszy się zaufaniem setek zadowolonych klientów.

PREWENTA posiada bogatą i różnorodną ofertę. W ciągłej sprzedaży znajduje się odzież robocza, rękawice, obuwie oraz szeroka gama asortymentu ochrony osobistej. Firma efektywnie rozwija również swoją markę pod nazwą GLOPER.

W sprzedaży jest już kilkanaście modeli rękawic, są to między innymi antyprzecięciowe; powlekane: poliuretanem, nitrylem, lateksem; skórzane typu monterskiego oraz spawalnicze.

PREWENTA posiada własne magazyny, jak również organizuje magazyny zewnętrzne na terenach zakładów Klientów. Firma oferuje także usługę wynajmu automatów vendingowych do dystrybucji artykułów BHP.

Urządzenia te są idealnym rozwiązaniem zapewniającym zarówno kontrolę jak i dostępność tego typu artykułów w zakładach pracy.

W trosce o bezpieczeństwo Klientów firma dostarcza tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty, stale poszerza ofertę certyfikowanych środków ochrony indywidualnej, wprowadza na rynek nowe, innowacyjne rozwiązania i technologie.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, nie warto ryzykować. Warto postawić na sprawdzonych profesjonalistów z firmy PREWENTA.