Klub Biznesu Silesia

AKTUALNOŚCI

PKB & Gentelman’s Rally

#partnerstwo #współpraca #synergia

Cóż to były za emocje
 W tym tygodniu Klubowicze Partnerskich Klubów Biznesu wzięli udział w fantastycznej imprezie organizowanej przez Gentelman’s Rally.
 Podczas dwudniowego wydarzenia nasi Klubowicze mogli nawiązać wartościowe relacje biznesowe, a dodatkowo doświadczyć moc emocji.
 Pierwszego dnia spotkaliśmy się na integracyjnym wieczorze podczas, którego przeprowadzona została degustacja najlepszych rumów z całego świata oraz mogliśmy poczuć przedsmak tego co czeka nas następnego dnia sprawdzając swoich sił w symulatorach jazdy samochodem wyścigowym.
 Drugiego dnia Klubowicze poczuli pełną moc koni mechanicznych. W urokliwych okolicznościach przyrody wsiedli za kierownicę niezwykle szybkich i luksusowych modeli najlepszych Marek samochodowych na świecie.
 Na początek zorganizowano przejażdżkę krajoznawczą, a następnie przystąpiliśmy do rywalizacji prowadząc te mechaniczne potwory.
 Po rywalizacji sportowej udaliśmy się do Pragi, aby wziąć udział w fantastycznym spektaklu kabaretowym.
 Za nami jedno z lepszych przeżyć motoryzacyjnych.
 Do tej pory wciska nas w fotel.
 Była to pierwsza impreza organizowana przez Gentelman’s Rally, w której wzięliśmy udział, ale zapewne nie ostatnia.
 Już teraz zapraszamy Was do udziału w kolejnym tego typu wydarzeniu, gdzie będziecie mogli zarówno nawiązać świetne kontakty biznesowe jak i przeżyć niezapomniane emocje.
Dołączcie do Partnerskich Klubów Biznesu i połączcie rozwój swojego biznesu z wyjątkową integracją biznesową.

GALERIA